FROTERYZM


ZNACZENIE: Rodzaj zboczenia seksualnego, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest ocieranie się o ciało obcej osoby w zatłoczonym miejscu publicznym. I nie jest to primaaprilisowy żart.


UŻYCIE: Ulubionymi miejscami, w jakich swoje dziwne potrzeby lubią spełniać froteryści to autobusy, tramwaje, ale też windy czy kolejki w sklepie.


PRZYKŁAD: W niektórych krajach problem jest na tyle poważny, że wprowadzono w metrze specjalne wagony tylko dla kobiet. Na „napady” froterystów są szczególnie narażone panie w Tokio i Mexico City.


ETYMOLOGIA: fr. frottage – pocieranie.

Jeden komentarz na temat “FROTERYZM”

  1. A gdzie równość płci?! Żądam specjalnych wagonów w metrze przeznaczonych tylko dla panów żeby żadne FROTERYSTKI mnie nie napadały!
    Notabene, warto by – opisując jakiś wyraz – wymieniać także słowa pochodne, które w praktycznym użyciu mogą występowac częściej niż podstawowy termin. W tym przypadku byłyby to słowa: FROTERYSTA, FROTERYSTKA.
    (Inna sprawa, ze brzmi to ciut śmiesznie :))

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.